Uzman kadromuzla birlikte temel ilkemiz olan dürüstlük ilkemizle, kaliteyi en üst seviyede tutarak aracınızın her türlü bakım, onarım, mekanik, kaporta, boya hizmetlerini servisimizde müşteri memnuniyetini sağlayarak veriyoruz.
Her bakım sonrası aracınızın son kontrolleri yapılıp güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Motor Yağının Önemi

Motor yağları aracınızın görünmeyen bir parçası olmasına rağmen hayati önem taşımaktadır. Bu sebeple kullandığımız motor yağı en üst kalitede olup parça gurubumuzun önemli bir kısmını oluşturmaktadır.

Hava Filtresinin Değişimi Ve Önemi

Hava filtresi hava girişindeki tozu minimum derece yok etmesi motora temiz hava girmesini sağlar tıkanmış hava filtresi maksimum motor gücüne ulaşmasını engellediği gibi fazla yakıt tüketimine neden olur.

Yakıt Filtresinin Değişimi Ve Önemi

Yakıt filtresi yakıt içerisindeki su ve yabancı maddeleri maksimum seviyede süzerek yakıt sistemini ve motorun zarar görmesini önler. Kirlenmiş yakıt filtresi aracınızda farklı arızalara sebep olabilir.

Yağ Filtresinin Değişimi Ve Önemi

Yağ filtresi motorunuza zarar verebilecek her türlü yabancı maddeleri süzerek motorunuzu korur ve bu nedenle motor bakımda çok önemli bir rol oynar ve düzenli olarak değişmesi gerekmektedir.

Polen Filtresinin Değişimi Ve Önemi

Klima sistemi olan araçlarda dışarıdan süzülen havanın araç içine aktarılmadan süzmeyi sağlayan filtredir.

Arıza Testi

Servis kalitesini arttırabilmek için en önemli unsur hızlı ve doğru arıza tespitidir. Servisimizde, sizlere daha rahat ve seri bir hizmet vermek amacıyla aracınızın mekanik arızalarına, arıza test cihazı ile aracın elektronik sistemlerine bağlanarak kayıtlı arızalara doğrudan ulaşıp muhtemel arızanın hangi sistem grubundan kaynaklanabileceği hakkında fikir edinilerek sorunsuz bir Arıza Testi hizmeti sunulmaktadır.

   
Tel: (0212) 269 09 12 ~ GSM: (0533) 510 46 22
www.ozdeford.com - www.ozdefordservisiyiz.biz - www.ozdeoto.com - www.ozdeotomotiv.com