Ford OTOSAN-Oto KOÇ bünyesinde 12 yıl servis uzman teknisyen olarak görev yapan Erhan Öfgeli ve Cihan Çakır öncülüğünde kurulan ÖZDE OTOMOTİV, kurucularının yanı sıra deneyimli ve uzman servis ekibiyle, yedek parça departmanıyla FORD marka araçlarınızın tüm servis ihtiyaçlarına kusursuz hizmetle karşılık vermektedir.

ÖZDE OTOMOTİV müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmeti en uygun fiyatlarla, en yüksek kalitede ve ihtiyaçlara özel şekilde vererek; müşteri memnuniyetini ve müşteri bağlılığını en üst düzeye taşımanın gururunu yaşamaktadır.

Her gün artan müşteri sayısının verdiği güvenle Özde Otomotiv; müşterilerinin talepleri doğrultusunda ürün ve hizmet gamını geliştirerek sürekli büyütmektedir.

Ekibimiz;
Servis Şefi : Cihan ÇAKIR
Uzman Teknisyen   Erhan ÖFGELİ
Uzman Teknisyen (Elektrik - Elektronik) : Cihan ÇAKIR
Baş Teknisyen : Erkan KURT
Mekanik Teknisyen : Murat ŞANLI
Mekanik Teknisyen : Rıfat DEMİRTAŞ
     
Sözde değil, özde servis! Ford servisi, özel ford servisi, Özde Özel Ford Servisi, Kağıthane ford servisi, Zincirlikuyu ford servisi, ford servis, mondeo servisi, focus servisi, fiesta servisi, fusion servisi, ka servisi, connect servisi, transit servisi, servis ford, ford bakımı, ford araç tamiri, ford araba tamiri, ford araç onarımı, ford full servisi, ford bakımı ve servisi, Özde Özel Ford Servisi, ford servisiyiz biz!

Tel: (0212) 269 09 12 ~ GSM: (0532) 243 77 72

www.ozdeford.com - www.ozdefordservisiyiz.biz - www.ozdeoto.com - www.ozdeotomotiv.com